Strona/Blog w całości ma charakter reklamowy, a zamieszczone na niej artykuły mają na celu pozycjonowanie stron www. Żaden z wpisów nie pochodzi od użytkowników, a wszystkie zostały opłacone.

Wyspecjalizowana depilacja z użyciem laseru wykonana w klinice urody Mona Lisa pozwala na bezzwłoczne i nie wywołujące bólu pozbywanie się niepotrzebnego owłosienia. Jest to możliwe, ponieważ do zabiegu wykorzystany jest innowacyjny laser Light Sheer Desire. Ten typ diodowy jest maksymalnie bezpieczny dla tkanki skórnej. Gwarantuje bezzwłoczną likwidację niepotrzebnego owłosienia, a także zachowanie gładkiej skóry bez włosów. Z uwagi na to, że moc lasera jest spora, to depilacja laserowa Poznań jest bardzo skuteczna.

Precyzyjność depilacji jest efektem tego, że czas trwania impulsu jest długi. Depilowana powierzchnia tkanki skórnej jest szybko schładzana, na co wpływa specjalnie zastosowany system ochładzania ChillTip. Z kolei, za prędkie przeprowadzenie zabiegu będzie odpowiadać opatentowany system podciśnienia HIT. Zabiegi przeprowadza doświadczony team, czyli klientki oraz klienci, którzy z nich korzystają nie mają podstaw do przejmowania się, iż coś byłoby wykonane nieprawidłowo. Na witrynie salonu opublikowany jest cennik.

Depilacji laserowej mogą zostać poddane te elementy ciała jak: twarz, tułów, kończyny górne, bądź kończyny dolne. Światło lasera jest w trakcie zabiegu częściowo pochłaniane przez struktury mieszków włosowych, zawierających melaninę. Zmiana takiego światła w ciepło doprowadza do zniszczenia elementów włosów biorących odpowiedzialność za ich rośnięcie. To natomiast niszczy mieszki włosów i może doprowadzić do stałej straty włosów. Przed depilacją pacjenci informowani są o zaleceniach oraz ograniczeniach.

ℹ️ ARTYKUŁ SPONSOROWANY

Przeczytaj też

Dodaj komentarz