Strona/Blog w całości ma charakter reklamowy, a zamieszczone na niej artykuły mają na celu pozycjonowanie stron www. Żaden z wpisów nie pochodzi od użytkowników, a wszystkie zostały opłacone.

Jeszcze do niedawna otrzymanie kredytu na wysoką kwotę nie było dużym problemem. Z tego też powodu wiele osób z takich możliwości korzystało, zapominając niekiedy że każdy taki kredyt w pewnym momencie będzie trzeba zacząć spłacać. A życie bardzo różnie się może potoczyć, czasami pojawiają się różne sytuacje losowe czy choroby, które uniemożliwiają opłacenie wszystkich zobowiązań.

To nie jest łatwa sytuacja, ponieważ mogą się wtedy uaktywnić firmy windykacyjne i komornicy, a to dodatkowo pogarsza i tak już bardzo trudną sytuację takiego dłużnika. Obecnie dla osób takich istnieje jednak pewna szansa na pozbycie się swoich długów, a jest nią konsumencka upadłość. Taka opcja w naszym prawie się pojawiła w roku 2009, i miało z niej okazję skorzystać wiele osób, którym naprawdę pomogła stanąć na nogi. Niezwykle przydatne w takiej sytuacji są najróżniejsze kancelarie prawne, jakie pomogą przygotować niezbędne pisma i pozwolą uniknąć jakiś pomyłek.

Jeśli ktoś zainteresowany będzie, to kancelarię taką bez problemów znajdzie w sieci, wpisując na przykład w wyszukiwarce hasło upadłość konsumencka warszawa. Aby się można było w ogóle starać o umorzenie długów w taki sposób, to przede wszystkim trzeba być osobą fizyczną i nie spłacać zobowiązań przez okres przynajmniej trzech miesięcy. Po złożeniu wszystkich dokumentów do sądu ten sprawdzi dokładnie sytuację dłużnika i podejmie decyzję co dalej robić. Jeśli długi wynikały z zaniedbania czy celowego działania, to wówczas odpowiedź będzie odmowna.

+Tekst Sponsorowany+

ℹ️ ARTYKUŁ SPONSOROWANY

Przeczytaj też

Dodaj komentarz