Strona/Blog w całości ma charakter reklamowy, a zamieszczone na niej artykuły mają na celu pozycjonowanie stron www. Żaden z wpisów nie pochodzi od użytkowników, a wszystkie zostały opłacone.

Mówiąc o urlopach, trudno wyobrazić sobie inne miejsce, niż Chorwacja. Fenomenalne wybrzeże, a wspólnie z nim Park Umag, inaczej wioska, która dokładnie w wakacje tonie w słońcu. Kemping ten oddalony jest o około osiem kilometrów od Umag, miasteczka chorwackiego. Powiadając o kempingu Park Umag, warto wtrącić, że na tle innych ten wyróżnia się długą plażą i fantastycznym krajobrazem na morze. Turyści mogą korzystać z kompleksu basenów, jaki pozostał oddany do użytku stosunkowo niedawno. Starsze osoby w głównej mierze lubują się w wodospadach oraz jacuzzi. Z kolei dzieci – uwielbiają statek piracki ze zjeżdżalniami. Jest to miejsce przygotowywane w głównej mierze z myślą o najmłodszych wczasowiczach.

Równie ogromną renomą radują się inne atrakcje. Te z kolei przeznaczone są dla młodzieży. Mowa o parku adrenaliny, jaki bez wątpienia wzbudza dużo emocji wśród młodocianych wczasowiczów. Dostarcza on bowiem wiele wrażeń. Naturalnie w tym położeniu znajduje się wiele kortów tenisowych, jakie są identycznie atrakcyjne, jak baseny. Chorwacja, palące słońce, przyciągająca pogoda. Wymarzone miejsce na spędzenie wakacyjnego urlopu. Kemping Lanterna, albowiem naturalnie o nim będzie mowa, rozpościera się na półwyspie w oddali blisko dwunastu kilometrów od dwóch miast: Umag i Poerc.

Miejsce to rozwesela się obecnością niesłychanie czystej wody w zatoce noszącej nazwę tę samą, co sam kemping – Lanterna. Jeżeli pragniesz wynająć przyczepę, przekonaj się samochody kempingowe. To właśnie ona od dawien dawna przyciąga turystów nieomalże z całej Europy. Kemping Lanterna oferuje wczasowiczom wiele przeróżnych basenów. Są one ofiarowane również dla dzieci, jak oraz starszych wczasowiczów. Baseny wypełnione są wodami uroczymi lub też słonymi, w zależności od upodobań pływających w nim osób. Można korzystać z łódek, żeglować, nurkować, surfować, a nawet jeździć na nartach wodnych.

Wieczorem można się pobawić w dyskotece. Z racji różnych propozycji na spędzanie czasu na konsultowanym obszarze, miejsce to cieszy się niezwykłą renomą wśród turystów z wielu krajów, w rozmaitym wieku. Wspaniały pomysł na spędzenie rodzinnych wakacji, a również znakomity sposób na szaleństwa z paczką bliskich.

ℹ️ ARTYKUŁ SPONSOROWANY

Przeczytaj też

Dodaj komentarz