Strona/Blog w całości ma charakter reklamowy, a zamieszczone na niej artykuły mają na celu pozycjonowanie stron www. Żaden z wpisów nie pochodzi od użytkowników, a wszystkie zostały opłacone.

Czyszczenie opadłych liści to praca ściśle związana z okresem jesiennym. Każdy właściciel ogrodu doskonale o tym wie, a zwłaszcza właściciele większych obszarów wiedzą, jak żmudne może być ręczne grabienie. Ale nie rozpaczaj, są wspaniali pomocnicy do tej pracy, którzy zaoszczędzą ci wysiłku i czasu.Rynek oferuje wiele różnych odkurzaczy do liści. Są to stosunkowo niedrogie urządzenia i można wybierać spośród dmuchaw, odkurzaczy lub kombinacji obu urządzeń.

Najlepsze elektryczne odkurzacze do liści

Ich cechy, takie jak niska waga, wystarczająca moc i konieczność podłączenia do sieci, determinują ich zastosowanie na średnich powierzchniach.Masz w ogrodzie kępę liści, których nie chcesz przekopać grabiami i nie wiesz, co z nimi zrobić? Odkurzacz elektryczny Gardena ErgoJet 3000 w zabawny sposób pomoże Ci rozwiązać ten problem. Dzięki mocy ssania 3000 W może zassać dużą ilość suchych opadłych liści.

Następnie trafia do worka zbiorczego o pojemności 45 l. Dużą pomocą tego odkurzacza jest wbudowana kruszarka. Potrafi zmiażdżyć zasiane liście, dzięki czemu ich objętość zmniejszy się 16-krotnie. Nie musisz więc ciągle opróżniać torby i zawsze będą w niej małe liście. Ten zmiażdżony liść ma nie tylko mniejszą objętość, ale także jest łatwiejszy do wyrzucenia. Odkurzacz posiada również funkcję nadmuchu. Można go łatwo i szybko włączyć za pomocą ClickFit.

Możesz regulować intensywność przepływu powietrza podczas dmuchania lub ssania liści. Ten odkurzacz powinien być stosunkowo łatwy w obsłudze i obsłudze. Posiada rączkę, która ładnie leży w dłoni oraz równomiernie rozłożony ciężar. Jako wadę wskazaliśmy nieco wyższą cenę, która jednak odzwierciedla wydajność, funkcje i jakość urządzenia. Wysokiej jakości konstrukcja, wysoka wydajność i łatwa obsługa. Wszystko to wygrywa klient, który zdecyduje się na Bosch ALS 25. Z tym urządzeniem jesienne sprzątanie ogrodu będzie dla Ciebie przyjemnością.

Model ten z łatwością odkurza mokre liście.

Wynika to z faktu, że prędkość przepływu powietrza tego urządzenia może wynosić nawet 300 km/h, co jest naprawdę przyzwoitą liczbą. Użytkownik z pewnością doceni możliwość regulacji mocy o maksymalnej wartości aż 2500 W. Przygotuj się na to, że praca z tym urządzeniem jest naprawdę szybka.

Dzięki ciśnieniu akustycznemu 82 dB urządzenie jest stosunkowo hałaśliwe. Ta wada może być łatwo skompensowana przez urządzenie przez szybkość opróżniania worka zbiorczego. Stosunek kruszenia to 10:1, a pojemność worka zbiorczego to 45 l, więc opróżnianie nie będzie konieczne często. Oceniamy również pasek na ramię, który jest wygodny i dobrze układa się na ramieniu.

Jeśli szukasz elektrycznego odkurzacza do liści o świetnym stosunku ceny do wydajności i ceny do jakości, ten model będzie dla Ciebie doskonałym wyborem.Elektryczny odkurzacz do liści Fieldmann FZF 4010-E to doskonały wybór dla każdego, kto szuka niedrogiego urządzenia do czyszczenia liści w przystępnej cenie.

Co on może zrobić?

Przedmuchaj, odkurz i zmiażdż. Dzięki tym funkcjom bardzo łatwo i szybko poradzisz sobie z jesiennym sprzątaniem. Moc 2600 W można łatwo regulować. Dzięki temu użytkownik może sam ustawić wymaganą siłę. Liście można nie tylko łatwo, szybko i wydajnie odkurzyć, ale także zmiażdżyć, maksymalizując pojemność leja. instrukcja działania sprzętu domowego

Właściciele dużych ogrodów z pewnością docenią niską wagę 3,5 kg oraz wygodny uchwyt odkurzacza. Podczas pracy na twardszych nawierzchniach dobrze sprawdzą się dodatkowe kółka, które pozwolą zaoszczędzić sporo energii. Pasek na ramię jest oczywiście niezbędny do łatwiejszej pracy w terenie. Mimo tych wszystkich zalet użytkownik będzie musiał pogodzić się z trudniejszym czyszczeniem urządzenia, a także bardziej skomplikowanym opróżnianiem worka zbiorczego o pojemności 45 l.

Istotną zaletą tego elektrycznego odkurzacza do liści jest bardzo korzystna cena, za jaką można go kupić na rynku. To właśnie stosunek ceny do wydajności sprawia, że ​​jest to jeden z najpopularniejszych elektrycznych odkurzaczy do liści na rynku.

Najlepsze odkurzacze do liści benzyny

Odkurzacze benzynowe do liści sprawdzają się tam, gdzie niezbędna jest duża moc i szybkość pracy. Są szczególnie odpowiednie dla właścicieli dużych powierzchni.Jeśli szukasz profesjonalnej dmuchawy do liści, Hecht 972 PROFI jest dla Ciebie. Jak już pisaliśmy, ta maszyna nie posiada funkcji podciśnienia, ale z mocą 3400 W jest jedną z najmocniejszych dmuchaw do liści na naszym rynku. Z jego pomocą możesz zebrać wszystkie liście w jeden stos.

Wewnątrz dmuchawy znajduje się 2-suwowy silnik benzynowy o pojemności 71,9 cm³. Prędkość nadmuchu tej dmuchawy dochodzi do 0,4 m³ na sekundę. Dlatego oprócz liści poradzi sobie również z igłami, suchą trawą czy innymi zanieczyszczeniami, nawet w trudno dostępnych miejscach.

Specjalny filtr przeciwpyłowy umożliwia bezpieczną pracę nawet w środowiskach o podwyższonym stężeniu pyłu. Ważący 11 kg model jest jednym z cięższych, ale noszenie go na plecach jest stosunkowo wygodne dzięki miękkim paskom. Praktycznie każdy może sterować dmuchawą po przeczytaniu instrukcji.

ℹ️ ARTYKUŁ SPONSOROWANY

Przeczytaj też

Dodaj komentarz