Strona/Blog w całości ma charakter reklamowy, a zamieszczone na niej artykuły mają na celu pozycjonowanie stron www. Żaden z wpisów nie pochodzi od użytkowników, a wszystkie zostały opłacone.

Profesjonalne doposażenie myjni bezdotykowych przez firmę Redconst wskazuje, że marka ta jest solidna a także wykonuje oferowane świadczenia kompleksowo. Sprzęty dodatkowe zwiększą cenę koszyka zakupowego klientów myjnia, co dla właściciela takiej unowocześnionej myjni staje się o wiele bardziej korzystne finansowo. Odkurzacz jedno lub dwu – stanowiskowy jest urządzeniem na cały rok, odpornym na oddziaływanie czynników pogodowych.

Czernidło do opon pozwala odnowić ich wygląd. Zastosowany w nim preparat gwarantuje stały połysk, a także gwarantuje osłonę przed wodą i kurzem. Można także zamawiać oprysk do felg, w opcji jedno – lub dwustanowiskowej. Wybranym z będących na dodatkowym wyposażeniu urządzeń jest także suszarka samoobsługowa, umożliwiająca szybsze i dokładne zdmuchiwanie wody ze wszystkich części samochodowych. Jest ona otwarta od frontu a także zrobiona ze stali nierdzewnej. Do wyjątkowo użytecznych zalicza się dystrybutor płynu do spryskiwaczy letnich i zimowych.

Innowacyjne urządzenie ma filtr dozowanego produktu. Dopełnieniem wyposażenia jest także aplikator zapachu, umożliwiający sprawniejsze dostarczanie jednego z trzech zapachów do wnętrza. Zamawiane są też urządzenia czyszczące dywaniki a także urządzenie combo, posiadające w jednej konstrukcji kilka wyjść. Kompletny katalog udostępniony jest na stronie internetowej. Mało tego, płyta i wiata będą zbudowane w sposób indywidualny pod kątem liczby programów myjących oraz stanowisk.

+Artykuł Sponsorowany+

ℹ️ ARTYKUŁ SPONSOROWANY

Przeczytaj też

Dodaj komentarz