Strona/Blog w całości ma charakter reklamowy, a zamieszczone na niej artykuły mają na celu pozycjonowanie stron www. Żaden z wpisów nie pochodzi od użytkowników, a wszystkie zostały opłacone.

Informacje dla osób które chcą zorganizować webinar we współpracy z PLATINUM MEDIA są opublikowane na stronie internetowej. Na dodatek eksperci chętnie się nimi dzielą, kiedy ktokolwiek się z nimi kontaktuje. Spotkania mogą mieć charakter szkoleniowy, informujący lub marketingowy. Przekazywane są w każdym przypadku w czasie rzeczywistym, za pośrednictwem nowocześnie opracowanej platformy. Kompletna organizacja webinarów ma miejsce przy wykorzystaniu technologii strumieniowania sygnału do sieci.

Specjaliści zajmą się wypromowaniem wydarzenia w sieci, w sposób stuprocentowo dostosowany do grupy docelowej. Będzie to odnosiło się także do oddziaływań w mediach społecznościowych, co obecnie jest powszechnie spotykane. Kanał promocji będzie w każdej sytuacji przystosowany do spodziewanej liczby odbiorców. Webinar będzie odbywał się na platformie NXWEBINAR, mającej dużo funkcjonalności. Z tego powodu organizacja szkoleń online jest spersonalizowana.

Wystarczy się logować i otworzyć pokój spotkań, a potem skorzystać z przyjaznego w obsługiwaniu interfejsu. Co ważne, każdy z webinarów można zapisywać oraz odtworzyć stricte wtedy, kiedy ma się taką chęć. Jest to przykładowo korzystne dla osób, które w danym czasie nie mogły wziąć udziału w webinarze. Pracownicy z PLATINUM MEDIA zabiegają o to, żeby dany event był bardzo dobrze odebrany i służył promocji firmy klienta. Firma dysponuje prywatną platformą do przesyłania transmisji danych, przeznaczoną do spersonalizowania.

ℹ️ ARTYKUŁ SPONSOROWANY

Przeczytaj też

Dodaj komentarz