Marki, które sprzedają własne produkty w Kopalni Zdrowia to firmy godne uwagi. Na przykład, Sensum Mare to naturalne dermokosmetyki jakie eliminują oznaki starzenia się skóry, oddziałując odżywczo na tkankę skórną. Składniki znajdujące się w poszczególnych produktach to między innymi: algi, woda z lodowca, wyciąg z pereł, wyciąg z paproci z Nowej Zelandii, niskocząsteczkowy kwas hialuronowy, arginina, alantoina, masło shea. Klienci chętnie nabywają także wyroby z rodzinnej manufaktury Ministerstwo Dobrego Mydła. Oferowane mydła mają w składzie surowce jakie wpływają korzystnie na skórę, w tym także najwyższej jakości oleje. Ochraniają one skórę przed nadmierną stratą wody z naskórka. Ekstrakty roślinne mają z kolei cechy łagodzące.

Firma znana jest także z produkcji oczyszczających serum do twarzy na bazie oleju z nasion dzikiej róży i kremów do twarzy dla różnych rodzajów cery. W punkcie sprzedaży można także nabywać wyroby jakie sprzyjają odpoczynkowi do jakich zaliczają się kule do kąpieli. Bardzo dobrze nadają się one także do pielęgnowania ciała. Warto też sprawdzać specyfiki z Miodowej Mydlarni. Są to kosmetyki rekomendowane zwłaszcza tym osobom, które zmagają się z problemami skórnymi. Niezależnie od tego, czy wybierze się olejek do twarzy czy inne wyroby, można być pewnym że otrzyma się w przesyłce te produkty, jakie sprawią, iż codzienna pielęgnacja będzie znacznie korzystniejsza.

Zdrowy skład, biodegradowalność, nietestowanie na zwierzętach – to zalety zachęcające do robienia zakupów w Kopalni Zdrowia. Udostępnione wyroby są wyselekcjonowane, żeby konsumentom sprzedawać to, co wyróżnia imponująca wartość użytkowa. Nie da się zaprzeczyć, że ekologia jest pasją założycieli sklepu. Mają oni sporą wiedzę o oferowanych kosmetykach naturalnych. W sklepie zakupić można produkty z kategorii: kosmetyki, eko dom, święta oraz potrzeby. Kupujący cenią też dostęp do produktów po wyborze producenta, nowości lub bestsellerów.

Przeczytaj też

Dodaj komentarz