Strona/Blog w całości ma charakter reklamowy, a zamieszczone na niej artykuły mają na celu pozycjonowanie stron www. Żaden z wpisów nie pochodzi od użytkowników, a wszystkie zostały opłacone.

Nie musisz nigdy uderzyć czworonoga z jakiegokolwiek powodu. Nie możesz tego zrobić w ogóle. Bicie nie uczy niczego innego niż to, że pies ma prawo się ciebie bać i posłuszeństwo rodzi się w owym czasie nie z miłości, a ze strachu. Nie tylko uderzenie nie będzie działać, niemniej jednak to jest absolutnie przeciwne w rezultatach dla skutecznego szkolenia psów każdego typu. Aby skutecznie kształcić psa musisz nauczyć się zrozumieć, Jakim sposobem pies myśli – szkolenie psów ursynów. Po pierwsze, psy są to zwierzęta stadne.

Taka jest ich natura. Psy nie spodziewają się żyć w demokratycznym społeczeństwie, w jakim każdy dostaje głos. Z punktu widzenia psa, jest to absolutnie potrzebne posiadać lidera. Taki lider podejmuje decyzje i utrzymuje bezpiecznych warunkach innych. Jest to coś co trzeba zrobić, aby zrozumieć, Bodajże że jesteś psem alfa czy też twój pies będzie alfa – lider, wtenczas inaczej się to będzie rozkładać. On może wówczas warczeć i warczeć, bo jak inaczej mógłby pokazać innym, iż jest on odpowiedzialny za przywództwo w stadzie?

W takim razie przede wszystkim należy wiedzieć, że on chce zaakcentować swoją pozycję, jednak to ty masz być jego liderem – okaż mu to, lecz nie rób tego przez uderzenie. Bicie nie jest językiem, który zrozumie pies.

Kiedy pies jest niegrzeczny po prostu zatrzymaj go chwytając za plecy. Trzymaj go tam oraz stój nad nim, mówiąc nie. Silnie trzymaj oraz mocnym głosem mów nie. Jedyną rzeczą, jaka się liczy, to jest ton głosu- ma obowiązek być zdecydowany. Kolejną rzeczą do zrobienia jest przedstawić mu, co jest prawidłowe oraz jakie zachowanie jest właściwe. Kiedy pojmie daj mu pochwały. Takie szkolenia psów to wyśmienity pomysł.

ℹ️ ARTYKUŁ SPONSOROWANY

Przeczytaj też

Dodaj komentarz