Strona/Blog w całości ma charakter reklamowy, a zamieszczone na niej artykuły mają na celu pozycjonowanie stron www. Żaden z wpisów nie pochodzi od użytkowników, a wszystkie zostały opłacone.

Masz w planach w najbliższym zakup wózka reanimacyjnego? Nie wiesz jeszcze który model wózka reanimacyjnego wybrać? Myślisz jakie wyposażenie dodatkowe jest konieczne przy wyborze wózka reanimacyjnego? Możemy Państwu zaoferować naszą pomoc. Firma euro-medical ma w swojej szerokiej ofercie sprzedaży sprzętu medycznego oraz aparatury medycznej wiele rodzajów wózków medycznych. Jeśli chcesz poznać cenę wózków do reanimacji z oferty euro-medical wyślij zapytanie ofertowe. Sprzedawcy przygotują dla ciebie wycenę wózka do reanimacji w podstawowej wersji z wyposażeniem standardowym. Jeżeli szukasz opcji tego produktu określ jakie elementy z wyposażenia dodatkowego cię interesują.

Co zawiera wózek do reanimacji? Wyposażenie podstawowe wózka reanimacyjnego.

Większość wózków reanimacyjnych dostarczanych do placówek medycznych składa się z dwóchpodstawowych elementów. Pierwszy z nich to korpus wózka. W tym zakresie klient określa ilość szuflad jaką oczekuje. Znaczna większość pracujących wózków na terenie oddziałów szpitalnych ma cztery, pięć lub sześć szuflad. To w zupełności starcza do magazynowania elementów potrzebnych podczas reanimacji. Podstawowe wózki do reanimacji oferowane do placówek medycznych, w większości przypadków mają na wyposażeniu: wieszak kroplówki – często z możliwością regulacji wysokości, obrotowąpółkę na defibrylator, płytę do reanimacji inaczej zwaną defibrylacyjną. W wielu przypadkach wózki do reanimacji zawierają także kosz na odpady medyczne, uchwyt na rękawiczki. Dodatkowo z boku lub od frontu wózka medycznego znajduje się wysuwana półka.Czasem wózek ma na wyposażeniu pojemnik na zużyte igły. Wyposażenie podstawowe wózka do reanimacji powinno zawierać również blokadę stanowiącą zabezpieczenie przed dostaniem się do wnętrza wózka osób niepowołanych. W tym celu stosowana jest blokada w postaci centralnego zamka na klucz czy inne rozwiązania np.:zamknięcie wózka przy użyciu kłódki.

Zobacz pełną ofertę wózków reanimacyjnych: https://euro-medical.pl/wozki-medyczne

Firma Euro-Medical z Żywca posiada rozległą ofertę wyposażenia szpitali. W ofercie znajduje się sprzęt do każdej Sali szpitalnej. Firma może zając się całkowitym wyposażeniem oddziałów ale i całych placówek medycznych. Decyzja zawsze pozostaje do wyboru przez klienta. To klient decyduje o wyborze produktów z szerokiej oferty cenowej Euro-medical. Nawiązując współpracę z nowymi klientami, staramy się na początku wysłuchać dobrze oczekiwania klienta. Słysząc oczekiwania klienta zadajemy mu pytania dodatkowe pozwalające zaoferować opcje dodatkowe każdego produktu aby jeszcze lepiej wypełnić potrzebę klienta. Następnym krokiem jest opracowanie oferty. Po wysłaniu oferty mailowej albo przetargowej czekamy na ruch klienta.
Zapraszamy do kontaktu:

F.H.U. Euro-Medical
 ul. Fabryczna 19
34-300 Żywiec
Tel.: 33-432-25-90

ℹ️ ARTYKUŁ SPONSOROWANY

Przeczytaj też

Dodaj komentarz